Sveiki atvykę!

Devintokų išvyka į Šilutės žemės ūkio mokyklos žuvininkystės praktinio mokymo centrą

        9 – os klasės mokiniai integruoto technologijų kurso pamokų metu buvo išvykę į Šilutės žemės ūkio mokyklos žuvininkystės praktinio mokymo centrą. Mokymo centre mus pasitiko ir viską parodė Vilma Grigonienė. Ji papasakojo, kaip sukurtas modernus žuvininkystės praktinio mokymosi centras, kurio paskirtis rengti jaunus žuvininkystės sektoriaus darbuotojus, patobulinti sektoriaus dirbančiųjų, pirmiausia – žvejų ir verslininkų, žvejojančių jūrose ir vidaus vandenyse, bei ūkininkų perkvalifikavimą, siekiant padėti jiems surasti naują ir papildomą veiklos sritį – žuvų auginimą akvakultūros tvenkiniuose ar recikuliacinio ciklo fermose. Žuvininkystės praktinio mokymo centro darbuotojas Jonas Dyglys daugiau informacijos suteikė apie žuvų auginimą, parodė jų pačių užaugintas žuvis, leido net paliesti, palaikyti ir net pagauti. Išvyka mums labai patiko ir tik technologijų mokytojų Ritos Šleinytės ir Gedimino Pečiulio dėka daug sužinojome apie žuvininko profesiją ir žuvininkystę.

9-os klasės mokinė Skirmantė Jenčauskaitė

20171130 093128

 

Erasmus+ mokyklos pristatymas projekto šalims partnerėms

erasmusplus logo

 

„Išmok gaivinti žmogų - išgelbėk gyvybę!“

        Kasdien išgyvename daug džiugių akimirkų, daug keliaujame, maudomės vandens telkiniuose, mėgaujamės saulės „voniomis“, iškylaujame miškuose, čiuožinėjame nuo kalnų ar ant užšalusių vandens telkinių. Neapdairiai elgdamiesi, rizikuojame sukelti pavojų sveikatai ir gyvybei. Lietuvos statistikos duomenimis apie 4 tūkstančius gyventojų kasdien kreipiasi pagalbos į greitosios pagalbos medikus. Todėl kiekvienas asmuo privalo žinoti ne tik saugaus elgesio principus, bet ir pirmos pagalbos teikimo būdus. Laiku ir tinkamai suteikus pirmąją pagalbą, galima išgelbėti žmogui gyvybę. Tačiau, atlikti tyrimai rodo, kad tik nedaugelis žmonių kritinę akimirką žinotų ir mokėtų suteikti realią pagalbą.

        Lapkričio 29 d. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje vyko pirmosios pagalbos konkursas ,,Išmok gaivinti žmogų - išgelbėk gyvybę!“,  skirtas 9-10 klasių mokiniams. Tikslas- pagilinti mokinių žinias bei įgūdžius apie pirmosios pagalbos teikimo būdus.

        Renginį organizavo ir vedė biologijos mokytoja Lilijana Peter ir visuomenės sveikatos specialistė Jurgita Rauktytė.

        Mokiniai buvo suskirstyti į penkias komandas: žaliuosius, raudonuosius, mėlynuosius, geltonuosius ir oranžinius. Dalyviai atsakinėjo į linksmai pateiktus, tačiau gyvenime dažnai praktiškai pasitaikančius pirmosios pagalbos klausimus, žiūrėjo filmukus „Pirmosios pagalbos teikimas skendusiajam bei užspringusiajam“, praktiškai pademonstravo Heimlicho metodą. Praktinės užduoties metu, negirdėdami žodžių, o tik stebėdami lūpų judesius spėliojo žodžius.

        Komandas už dalyvavimą ir pastangas pasveikino ir apdovanojo Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistė Simona Uginčiutė.

IMG 4606

 

Projektinė diena mokykloje „Augu skaitydamas“

IMG 4690

IMG 4636

 

Tolerancijos diena pas pirmokus

        Minėdami tolerancijos dieną dešimtokai kartu su savo auklėtoja aplankė savo mažuosius draugus – pirmokus. Pasiruošę įdomių žaidimų linksmai leido laiką, bendravo ir juokavo. Pirmokai visai nesivaržė dešimtokų, buvo drąsūs, protingi ir, žinoma, triukšmingi. Pamoka prabėgo kaip niekad greit. Mažiausiems mūsų mokyklos mokiniams patiko netradicinė pamoka, ir jie nenorėjo atsisveikinti su vyriausiais mūsų mokyklos mokiniais. Draugystė vaikams padeda augti, pažinti pasaulį, atskleisti save, leidžia kartu smagiai leisti laiką, dalintis patirtimi, suteikia progų įsitraukti į įdomias veiklas. Tikimės susitikti dar ne kartą!

10 klasės mokinė Roberta Grašytė

DSCF6353

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Vasaris 2018 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Šiuo metu prisijungę
Mes turime 37 svečius(-ių) online
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis