erasmusplus logo

        Mokykla dalyvauja tarptautiniame Erasmus + projekte ,,Jaunasis europietis- sąmoningas ir saugus pasaulio pilietis“, todėl balandžio 11 dieną moksleiviams paskaitą skaitė LCC tarptautinio universiteto lektorius Emilis Gricius, žmogus, gebantis prikaustyti tiek mokinių, tiek mokytojų dėmesį bei savo idėjomis supurtyti  jų mintis bei paliesti širdis. Po pamokos moksleiviai liko sužavėti lektoriaus gebėjimu šokiruoti ir priversti mąstyti apie tai, kas atrodo savaime suprantama, visuotinai priimtina ir net nesvarstytina. Saugumas, gebėjimas save analizuoti, matyti ir suprasti – viskas slypi mumyse, tik reikia ,,atrakinti“ savo mąstymą.

        Ši paskaita tik dar kartą įrodė, kad mokytis galima įvairiose aplinkose. Pažinti save, pasaulį, gebėti numatyti veiksmus ir pasekmes galime tik mes patys. Turime būti tolerantiškais kitoms kultūroms, religijoms ir supančiam pasauliui.

IMG 7086

IMG 7087

Žiūrėti daugiau...

 

        Balandžio 13 d. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis teisinių žinių konkursas - protų mūšis „Temidė“, kuriame su 5 komandomis dalyvo ir mūsų mokyklos mokiniai. Komandos įtemptai varžėsi atsakinėdamos į klausimus, susijusius su teise, kelių eismo taisyklėmis, LR Konstitucija, kt.

        „Temidėje“ mūsų mokyklą atstovavo ir parodė puikias teisines žinias 8 klasės mokinės: Paulina Laurinavičiūtė, Ema Čeledinaitė, Gabija – Marija Kaktaitė, Ugnė Mauriciatė, Greta Bielicaitė. Merginoms teko nemenkas iššūkis – varžytis su gimnazijų III klasės moksleiviais. Mūsų mokyklos merginų komanda „Juoda-balta“ surinko 22 balus, tiek pat balų kaip ir II vietos laimėtojai - Vainuto gimnazijos komanda, bet jie už mus buvo keliomis sekundėmis greitesni, todėl mūsų merginoms atiteko garbinga III-ioji vieta. I-ąją vieta iškovojo Vydūno gimnazijos komanda surinkusi 24 balus. 

1.Protų mūšis Temidė

2.Protų mūšis Temidė

3.Protų mūšis Temidė

 

Skelbimas Saugų bendruomenei

 

            Kovo 29 dieną vyko mokyklinis saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“. Šiais metais mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias saugaus eismo viktorinoje „Augu sveikas ir saugus“. Viktorinoje dalyvavo net 12 mišrių pradinių klasių mokinių komandų. Jie atliko 20 užduočių ir galėjo surinkti 20 balų. Mokiniai parodė puikias žinias ir net dvi komandos surinko po 20 balų – I vieta, dvi po 19 balų - II vieta, 2 komandos po 18 balų – III vieta. 1-3 vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir atšvaitais. Kol vyko viktorinos rezultatų skaičiavimas, mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmukus apie teisingą, saugų elgesį įvairiose situacijose. Patys sumaniausi 4 mokiniai vyks atstovauti mūsų mokyklą rajoniniame „Šviesoforo“ konkurse balandžio mėnesį.

Mokytoja Birutė Kaminskienė

20180329 111010

Žiūrėti daugiau...

 

erasmusplus logo

     Didžiųjų pavasario švenčių išvakarėse, kovo 28 d., į Saugų Jurgio Mikšo pagrindinę mokyklą sugužėjo Šilutės rajono pradinukai. Čia vyko meninės raiškos festivalis „Aš – jaunasis europietis“. Į „Erasmus +“ projekto „Jaunasis europietis- sąmoningas ir saugus pasaulio pilietis“ koordinatorės ir renginio organizatorės Bangos Sabaliauskienės kvietimą atsiliepė net 7 komandos. Sulaukėme dalyvių iš Žemaičių Naumiesčio, Juknaičių, Usėnų, Vilkyčių ir trijų Šilutės mokyklų.

     Renginio pradžioje dalyvius pasveikino šventę vedusi lietuvių kalbos mokytoja Loreta Mcivor. Ji trumpai pristatė Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje vykstančio Erasmus+ projekto tikslus ir svarbą. Jai paantrino jos antraklasiai sūnūs – Aleksandras ir Andrius – visiems savaip, vaikiškai, paaiškinę, kuo svarbi anglų kalba ir Europos šalių kultūrinis bendradarbiavimas.

     Prieš dalyvių pasirodymus pradinukus padrąsino Šilutės rajono švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Nemanienė ir Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 5- 8 klasių mergaičių ansamblis atlikęs kanoną „Morning is come“.

     Festivalio dalyviai parodė puikias anglų kalbos žinias trumpai prisistatydami, dainuodami ar vaidindami. Beveik visos komandos pademonstravo ne tik dainavimo, bet ir šokio meno įgūdžius. Tiesiog stebina, kad tokioje „mikrovalstybėje“ – Šilutės rajone- vaikai pasirenka panašias saviraiškos formas. Juos žavi tos pačios užsienietiškos dainos, tie patys šokio judesiai, ta pati muzika.

     Šventę vainikavo bendra daina „If love was a crime“. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos direktorė Jurgita Lidžiuvienė įteikė padėkos raštus visų mokyklų komandoms ir jų mokytojoms. Vaikai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Labiausiai žiuri komisijai patikusios komandos pelnė nominacijas. Žemaičių Naumiesčio mokyklos - darželio komanda apdovanota už meniškumą, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos komanda – už originalumą, o juknaitiškiai – už išraiškingumą publikai pristatant modernią pasakos apie ropę interpretaciją.

Mokytoja Diana Paulauskienė

IMG 6898

IMG 6903

Žiūrėti daugiau...

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Liepa 2018 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Šiuo metu prisijungę
Mes turime 41 svečius(-ių) online
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis