Kartą per mėnesį visa mokyklos bendruomenė renkasi į mokinių asamblėją, kurioje aptariame, kaip mums sekasi. Svarbu: klasės vidurkis, gerai besimokančių ir neigiamus įvertinimus turinčių vaikų skaičius, praleistų ir nepateisintų pamokų skaičius, tėvų ir mokinių prisijungimai prie TAMO. 2018-2019 mokslo metais geriausi rezultatai buvo penktos klasės mokinių. Mokiniai gavo puikų prizą - ekskursiją mokyklos autobusu. Todėl iškeliavome į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų ir Lietuvos zoologijos sodą. Norime su Jumis pasidalinti savo kelionės akimirkomis.

6 klasės auklėtoja Lilijana Peter

IMG 20191016 113144

Žiūrėti daugiau...

 

          Ketvirtadienio rytą mokiniai susirinko į mokyklą. Nors naktį smarkiai lijo, buvo apsiniaukę, bet oras vaikų neišgąsdino. Juk svarbiausia, tinkama apranga! Visos klasės viena po kitos žygiavome Raudoniaus miško link. Pamiškės gandralizdyje nustebino kalenantis gandras, pasilikęs savo draugus. Pamatęs mus apsuko ratą virš žygiuojančių vaikų.

Miške po žygio vaikams pirmiausia rūpėjo atsigerti ir užkąsti. Pirmoji paskelbta rungtis buvo surasti paslėptus 44 obuolius. Geriausiai sekėsi trečiokams. 

O grybų rungtyje niekas nepralenkė pirmokų. Mėgstamiausias užsiėmimas - namų statymas. Mokiniai, pasidaliję į grupes, rinko šakas, statė, įrenginėjo kiemelius. Teko ir pasibarti, nes vieni iš kitų norėjo nugvelbti šakas.

Mokytojos paruošė estafečių rungtis. Reikėjo po vieną pernešti segtukus, sumėtyti žiedus, pataikyti sumesti į lėkštes kankorėžius, perkabinti šalikėlius, kitos rungtys. Svarbiausia greitai bėgti, būti taikliems, mokėti protingai neskubant atlikti užduotis. Rungtyse dalyvavo po du mokinius. Emilija ir Akvilė trasą įveikė net tris kartus, jų rezultatas trečias! Greičiausi buvo Dianisas ir Gabija. Tik 4 sekundėmis atsiliko Erika ir Evelina.

Vos susiruošė grįžti į mokyklas, vaikai ėmė klausinėti, kada vėl eisime į mišką. Tai tik parodo, kaip mokiniams reikia tokių dienų mišinio. Gryno oras, judėjimas, buvimas drauge, bendravimas - tai, ko reikia augančiam pradinukui. 

Mokytoja Rita Pečiulienė

20191010 102614

Žiūrėti daugiau...

 

    Spalio 3-čią dieną Saugų Jurgio Mikšo mokykloje vyko Solidarumo bėgimas Gelbėkit vaikus“. Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, moksleiviai padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatinome vaikus būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Šių metų bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia. Surinktos lėšos (39 eurai), bus pervestos į Gelbėkit vaikus“ fondo sąskaitą.

Socialinė pedagogė Lina Beržinienė

IMG 6699

Žiūrėti daugiau...

 

Akcija - Mano kuprinė

Rugsėjo 23 dieną mokykloje vyko akcija „Kiek sveria mano kuprinė?“ Priminsime, kad geriausia, kai kuprinės svoris neviršija 10–15% moksleivio svorio.

Akcijos metu svėrėme pirmokus, antrokus, trečiokus, ketvirtokus ir jų pilnas, bei tuščias kuprines. Buvo pasvertos 49 mokinių kuprinės, išsiaiškinta: iš visų pradinių klasių mokinių apie 75 proc. nešiojasi leistino svorio kuprines, likusieji – truputi neša per daug. Mokiniams parodyta kaip taisyklingai užsidėti kuprinę, patikrinome ar kuprinė atitinka mokinio ūgį.

Visi labai noriai, svėrė savo kuprines, sužinojo daug naudingų dalykų:

o    Tuščia kuprinė turi sverti: pradinių klasių mokiniams – ne daugiau kaip 700 g, vyresniųjų klasių mokiniams – ne daugiau kaip 1000 g.

o    Optimalus pilnos kuprinės svoris turėtų sudaryti ne daugiau kaip 10 proc. mokinio kūno masės.

o    Didžiausias pilnos kuprinės svoris neturi viršyti 15 proc. mokinio kūno masės.

o    Rinkitės mokyklinę kuprinę, turinčią du reguliuojamo ilgio plačius paminkštintus diržus.

o    Visada užsidėkite diržus ant abiejų pečių.

o    Nešamos kuprinės apačia neturi būti žemiau juosmens.

o    Sunkiausius daiktus dėkite į tą kuprinės dalį, kuri yra arčiausiai nugaros.

o    Tvarkingai sudėkite daiktus, kad jie neslidinėtų po kuprinės vidų.

o    Kasdien peržiūrėkite kuprinės turinį ir susidėkite tik tai dienai reikalingus daiktus.

o    Mokyklinių kuprinių išorinėje pusėje turi būti pritvirtinti atšvaitai.

 

Akciją organizavo ir ją pravedė

Visuomenės sveikatos specialistė Irutė Bružienė

20190923 101132

Žiūrėti daugiau...

 

Judėk linksmai ženkliukas

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija Europos šalių vietos valdžios institucijos raginamos inicijuoti ir skatinti darnų judėjimą.

Mūsų mokykloje - Saugų J. Mikšo pagrindinėje mokykloje – 2019 rugsėjo 18 d. vyko renginys judumo savaitei paminėti. Judėk linksmai !“

Antros ilgosios pertraukos metu, sporto salėje, 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis – J. Jauniuviene, D .Kubiliene, R. Pečiuliene, B. Kaminskiene ir VSP specialiste I. Bružiene smagiai ir naudingai praleido laiką. Mokiniai darė kvėpavimo mankštą, žaidė judriuosius žaidimus. Visiems buvo linksma ir naudinga sveikatai.

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Birželis 2019 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis