Sveiki atvykę!

Geriausio plakato „Sveikame kūne- sveika siela“ rinkimai

  erasmusplus logo

Spalio 15 dieną mokykloje buvo suorganizuoti mūsų moksleivių geriausio plakato „Sveikame kūne - sveika siela“  rinkimai. Išrinkti trys gražiausi ir įdomiausi plakatai: 10, 9 ir 8 klasių mokinių. Rinkimų rezultatus išsiuntėme  projekto partneriams.

   Lapkričio 14 dieną mokykloje buvo suorganizuoti kitų šalių partnerių plakatų rinkimai. Į rinkimus sugūžėjo 1-10 klasių moksleiviai, kadangi mes patys už save balsuoti negalėjome, mūsų darbus vertino projekto „Sveikame kūne - sveika siela“ dalyviai iš kitų šalių. Mes savo duomenis išsiuntėme projekto koordinatoriui iš Lenkijos, kuris suvedė visus rezultatus. Mūsų mokyklos dešimtos klasės mokinių Irmos Šadagytės, Kęsminos Kasiliauskaitės, Laimono Grašio, Deimantės Jurkutės, Sonatos Mamčenkovaitės ir jų auklėtojos Dovilės Montvydienės plakatas išrinktas geriausiu. Mes ir vėl tapome nugalėtojais. Didžiuojamės savo mokiniais ir jų auklėtoja....

   Projekto“ Sveikame kūne - sveika siela“ veikla yra remiama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje finansuoja Švietimo mainų paramos fondas.

pdfLietuvių plakatai „Sveikame kūne - sveika siela“

pdfŠalių partnerių plakatai „Sveikame kūne - sveika siela“

 Projekto koordinatorė Banga Sabaliauskienė

 

Protmūšis ,,Skrandis – ne šiukšlių dėžė!”

Protmūšis 2015

           Protmūšis – tai žaidimas, kurio metu pramogos suderinamos su protine veikla. Komandos gauna suktus klausimus, kurių atsakymus galima išmąstyti. Reikia tik pasitelkti kūrybiškumą, logiką ir komandinį darbą. Smagaus žaidimo metu galima sužinoti daug naujos informacijos.

          Lapkričio 11 dieną 5-10 klasių mokinių komandos susirinko į mokyklos salę. Mišrias komandas sudarė po vieną mokinį iš skirtingų klasių. Džiaugiamės sulaukę ir mamų, kurios nepabūgo susigrumti su savo vaikais. Drąsioms mamoms plojo visi mokiniai. Komandos susigalvojo pavadinimus (,,Sveikuoliai“, ,,Fantastiškasis 7“, ,,Mamukai“, ,,Super sveikuoliai“, ,,Moksliukai“, ,,Gudručiai“) ir kibo į klausimus. Dalyvių laukė trys turai po septynias užduotis. Teko pagalvoti, ką valgo veganai, kokias daržoves vadino meilės obuoliais, koks organas virškinimo sistemoje dirba sunkiausiai, kas atsitinka su žaliu kiaušiniu skrandyje, ką reiškia GMO. Iliustracijose reikėjo atpažinti kaspinuotį, anoreksiją. Džiaugėsi mokiniai išgirdę atsakymus, kai atsakydavo teisingai. Juokėsi iš savo klaidų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad laimėjo ,,Gudručių“ komanda: Violeta Bliūdžiūtė 10 kl., Ineta Pociūtė 5 kl., Gintarė Lileikytė 7b kl., Karolis Kaulickas 7a kl., Henrikas Šarkauskas 6 kl., Ernestas Burzdžius 8 kl. ir Ugnius Strumyla 9 kl. Renginyje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė bei vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Erika Berdnikovič. Jos visus dalyvius nudžiugino knygomis su receptais, kaip gaminti sveikesnį maistą. Renginys buvo skirtas Europos sveikos mitybos dienai, kuri minima lapkričio 8 dieną. Protmūšį organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jurgita Rauktytė ir biologijos mokytoja Lilijana Peter. Maitinkimės sveikai, būkime sveiki, energingi ir stiprūs!

                                                                                     Biologijos mokytoja Lilijana Peter

DSCF5269

DSCF5270

DSCF5271

 DSCF5274

DSCF5275

DSCF5278

DSCF5279

DSCF5280

DSCF5281

DSCF5282

DSCF5286

DSCF5288

{jcomments on}

 

Erasmus+ plakato rinkimai

erasmusplus logo

   Rugsėjo mėnesio gale klasės valandėlių ir ilgųjų pertraukų metu visų klasių auklėtojai su mokiniais kūrė plakatus, skatinančius sveiką mitybą.

   Vėliau mūsų mokykloje buvo suorganizuota šių plakatų paroda. Darbais galėjo grožėtis visi mokyklos mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai, o taip pat ir svečiai iš Lenkijos, Turkijos, Rumunijos ir Graikijos, kurie spalio 5-9 dienomis lankėsi mūsų mokykloje.

   Spalio 15 dieną vyko mokinių, mokytojų ir kitų darbuotojų slaptas balsavimas, kurio metu buvo išrikti 3 nugalėtojai. Geriausiai įvertinti 10, 9, 8 klasių plakatai.

     Nugalėtojų darbai nufotografuoti ir jų nuotraukos išsiųstos „Erasmus+“ veiklos koordinatoriams į Lenkiją. Mokyklų tinklalapiuose patalpinus kitų šalių plakatus vyks  internetinis balsavimas už patį geriausia plakatą.

    Dabar lieka laukti kitų šalių plakatų, balsuoti už labiausiai patinkantį ir pasveikinti nugalėtojus.

Anglų kalbos mokytoja Vaida Vytuvienė

1.plakatai

2.plakatai

3.plakatai

4.plakatai

5.plakatai

NUGALĖTOJAI:

8 klasė

 8 klasė auklėtoja Lilijana Peter

9 klasė

9 klasė auklėtoja Vaida Vytuvienė

10 klasė

10 klasė auklėtoja Dovilė Montvydienė

{jcomments on}

 

 

Maloni „Erasmus+“ staigmena mokiniams

erasmusplus logoMokinių atostogų metu buvo suorganizuota edukacinė kelionė į Vilnių. Mokiniai kartu su mokytojomis Banga Sabaliauskiene ir Neringa Undraitiene aplankė „Vichy“ vandens parką ir įžymias Vilniaus vietas. Ši kelionė buvo dovana mokiniams už aktyvų dalyvavimą „Erasmus+“ tarptautinio projekto „Sveikame kūne-sveika siela“ veiklose.

 Keletas atsiliepimų apie kelionę.

    Kelionė į Vilnių mums buvo viena iš įdomiausių ekskursijų, kuriose teko pabūvoti. Nors šiek tiek lijo, tai nekliudė linksmai praleisti laiko. Patyrėme daug įdomių nuotykių vandens parke ir pamatėme daug gražių vaizdų Vilniaus mieste. Dėkojame mokytojoms už suteiktą galimybę turiningai praleisti atostogų dieną!smiley

Aurelija, Emilija ir Augustė

DSC 0832

DSC 0833

DSC 0835

DSC 0842

DSC 0853

DSC 0859

DSC 0861

DSC 0863

{jcomments on}

 

Kokie laikrodžiai patys seniausi?

                 Ar žinote, kuris Lietuvos kultūros veikėjas sugalvojo žodį "laikrodis"? Kaip lietuviai laikrodį vadino anksčiau? Atsakymus į šiuos klausimus trečios klasės mokiniai sužinojo jau prieš vykdami į Klaipėdos laikrodžių muziejų. Edukacinio užsiėmimo "Laiko skaičiavimas senovėje" metu mokinukai išgirdo, sužinojo, pamatė daugybę įdomių dalykų. Dabar pasakys kiekvienas, kokie laikrodžiai patys seniausi, kada atsirado smėlio laikrodis. Vaikus sudomino galimybė patiems pasidaryti vandens ar smėlio laikrodžius. Kantriausieji, sulaukę pavasario saulės, galės sudėlioti net saulės laikrodį.

                 Po vaizdžios ir informatyvios pamokos visi turėjome galimybę apžiūrėti gausią muziejaus laikrodžių ekspoziciją. Vėlesniais amžiais laikrodis dažnai būdavo tikra namų puošmena. Grožėjomės įvairių dydžių ir formų, skirtingų šalių ir laikmečių, žmogaus  rankų sukurtais tikrais meno ir technikos kūriniais - laikrodžiais.

Mokytoja Julija Jauniuvienė

P1210071

DSCF5540

DSCF5546

DSCF5547

DSCF5550

DSCF5552{jcomments on}

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Gruodis 2018 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis