Gegužės 8 dieną mokykla skambėjo nuo dainų. Net 9 chorai varžėsi dėl geriausio „ECO“ choro titulo. Mūsų mokyklos 5-9 klasių chorai, jungtinis choras ir mokinių tarybos iš Kintų vidurinės ir Rusnės pagrindinės mokyklų.

ECO mūšis 01

 Jungtinis choras atlieka finalinę dainą.

    Kodėl Eco chorų karai? Todėl, kad mokiniai parodė savo išmonę kaip galima „pasisiūti“ sceninį rūbą iš buitinių atliekų. Kiekvienas choras privalėjo atlikti dvi dainas: stilizuotą liaudies ir pop. Chorus vertino kompetentinga komisija: mokyklos direktorė J.Lidžiuvienė, pavaduotoja ugdymui S.Baltutienė, socialinė pedagogė L.Beržinienė, kantri šokių klubo „Dakota“ ir „Salūno“ kolektyvų vadovė R.Stoškuvienė.

ECO mūšis 02

    Šios šventės sumanytojos ir chorų generolės buvo istorijos ir muzikos mokytojos D.Montvidienė ir R.Gečienė. Ne tik komisiją, bet ir visus mokinius sužavėjo Kintų mokinių tarybos choras, kuris ir išsivežė I vietos padėką.....

ECO mūšis 03

Pirmos vietos nugalėtojai Kintų vidurinės mokyklos mokinių tarybos choras.

ECO mūšis 04

Antros vietos laimėtojai „žaliasis“ septintokų choras.

ECO mūšis 05

7 klasės choras pelnęs „linksmiausio“ choro titulą.

ECO mūšis 06

Trečios vietos nugalėtojai 6a. kl. Šio choro vaikinai ne „iš kelmo spirti“ merginos nuolatos kartojo – eik tarnauti tu.....  Ir jie sutiko atlikti privalomąją karinę tarnybą.

ECO mūšis 07

6a. klasės choras be didelių ginčų buvo pripažintas – stingiausiu.

ECO mūšis 08

Kūrybiškiausio choro nominacija atiteko „Lietaus lašų“ chorui iš 9 klasės.

ECO mūšis 09

5 klasės choras.

ECO mūšis 10

Jungtinis 9-10 kl. choras įrodė, kad tik draugystė ir draugų pagalba gelbėja iš sudėtingų situacijų.

ECO mūšis 11

Rusnės pagrindinės mokyklos mokinių tarybos choras.

    Pasak mokinių, tokio renginio mokykla dar neturėjo. Jį vedė nepakartojama renginių vedėja Augustė Beržimytė, o talkino Emilija Norkutė.

ECO mūšis 12

    Labai smagu, kad jums patiko, kitais metais vėl organizuosime chorų mūšį, iki pasimatymo muzikos mokytoja Raimonda Gečienė ir mokinių tarybos koordinatorė Dovilė Montvydienė.

 

    Balandžio 30 d. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje vyko II-oji gabių mokinių konferencija. Pranešimus bei projektinius darbus pristatė 5-10 klasių mokiniai. Pranešimai buvo labai įvairiomis temomis: apie mūsų mokyklos mokinių ir jų augintinių vardus, apie kulinarinį paveldą ir nesveikos mitybos pasekmes, apie senovinius žaislus ir japonų kovos menus, apie kvėpavimą, internetą, Žemę ir... Mokiniai pademonstravo ir užsienio kalbų žinias. Emilija Norkutė ir Augustė Beržinytė angliškai pristatė šalis - mūsų partneres, o Emilija Bukantaitė pakvietė į virtualią kelionę po Lietuvos miestus. Emilija Ivanauskaitė rusų kalba pristatė mūsų mokyklą. Šaunu, kad gabieji mokiniai domisi įvairiais dalykais ir sugebėjo paruošti ne po vieną pranešimą. Po du darbus parengė Skaistė Jušaitė ir Ivona Majūtė, Kamilė Kavaliauskaitė ir Gabija Marija Kaktaitė, Emilija Norkutė ir Augustė Beržinytė. Kad viskas vyktų sklandžiai ir pagal numatytą scenarijų, sekė renginio vedėjos – Ugnė Mauricaitė ir Paulina Laurinavičiūtė.

   Išklausę pranešimų ir papietavę mokiniai vėl skubėjo į salę, kad spėtų į įdomiausio pranešimo rinkimus. Juos be ypatingos konkurencijos laimėjo Dovydas Martinkus, parengęs pranešimą apie kovos menus. Šis viskuo domėtis spėjantis aštuntokas konferencijos metu buvo apdovanotas ir už pirmąsias vietas rajono geografijos bei lietuvių kalbos olimpiadose.

   Konferencijos pabaigoje pasitikrinome, ką sužinojome. Atidžiausiam klausytojui Rokui Užpurviui atiteko solidus prizas – dešimtukas iš pasirinkto dalyko. Pranešėjams įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.

                                                           Lietuvių kalbos mokytoja Diana Paulauskienė

IMG 1769

IMG 1731

IMG 1735

IMG 1739

IMG 1741

IMG 1743

IMG 1745

IMG 1746

IMG 1750

IMG 1752

IMG 1755

IMG 1756

IMG 1759

IMG 1761

IMG 1766

 

Atėjęs pavasaris pažadino gamtą, žolę, paukštį, pabudino jaunas sielas skambiam žodžiui, raiškiai minčiai. Balandžio 17-osios popietę į mūsų mokyklą atvyko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Vilkyčių, Kintų pagrindinių mokyklų pradinukai, lydimi savo mokytojų. Šį konkursą skyrėme mūsų mokyklos vardininkui, aušrininkui Jurgiui Mikšui, jo gimtadieniui paminėti. Kad visiems svečiams būtų aišku kas tas garbingas žmogus - Jurgis Mikšas, mokytoja metodininkė Rita Pečiulienė paruošė pranešimą „Jurgis Mikšas - aušrininkas, lietuvybės puoselėtojas“. Po to skambėjo posmai apie Lietuvos gamtos grožį, kalbą, persipynė jumoristinės ir lyrinės eilės. Visi mokiniai buvo puikiai pasiruošę, gražiai pasipuošę, tai suteikė šventiškumo. Mišri vertinimo komisija, sudaryta iš visų mokyklų atstovų, vadovaujama direktorės pavaduotojos Stanislovos Baltutienės, išrinko kam sekėsi geriausiai. Jie buvo apdovanoti diplomais ir vertingomis knygomis. Visi dalyviai gavo padėkos raštus.

Kol aktų salėje mokiniai vaišinosi, artimiau susipažino, susidraugavo, mokytojos skaitykloje diskutavo tema „Lietuvių kalba – skaitmeniniame amžiuje“. Pranešimą šia tema, kuriame teorija susieta su praktika, skaitė vyresnioji mokytoja Inga Mockienė.

Labai geranoriškai mums talkino bibliotekininkė Jurgita Venckutė. Atsakinga buvo už šį renginį, jį vedė ir aprašė mokytoja metodininkė Birutė Kaminskienė. Tautiniais motyvais sceną papuošė mokytoja metodininkė Julija Jauniuvienė su savo mokinukais.

Informaciją parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Birutė Kaminskienė

askaitov3

Kompetentinga komisija skaičiavo balsus ir sprendė, kurie skaitovai buvo geriausi iš geriausiųjų.

askaitov2

Visi konkurso dalyviai. Pirmoje eilėje stovi prizininkai. Jie buvo apdovanoti ne tik diplomais, bet ir knygomis.

askaitov1

Mūsų mokyklos atstovai.

 

          Balandžio 25-oji – Tarptautinė triukšmo suvokimo diena. Keletas linksmų faktų:

- VI a. pr. m. e. vietinė valdžia Graikijos Sibario mieste išleido įsakymą, kuriuo uždraudė amatininkams dirbti darbą, keliantį triukšmą. Net uždraudė laikyti gaidžius, kad tie savo giedojimu netrukdytų gyventojams miegoti.

- Julius Cezaris uždraudė vežimams važinėti naktį, nes jų keliamas triukšmas jam trukdydavo.

- Anglijoje XVII a. pradžioje buvo priimtas įstatymas, kuriame draudžiama vyrams mušti savo žmonas nuo 9 val. vakaro iki 6 val. ryto, nes tokių veiksmų sukeltas triukšmas gali sudrumsti kaimynų ramybę.

          Su triukšmu žmonės kovojo net senovėje. Triukšmas pažeidžia klausą, sutrikdo miegą, skatina stresą, sukelia nepasitenkinimą, neigiamai veikia mokymosi procesą.

          2015-04-20 dieną, ugdant vaikų supratimą apie triukšmą ir diegiant atsakomybę, dėl jų pačių keliamo triukšmo, Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje organizuotas konkursas

,,Išgirskime tylą“

          Konkurse dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Jį organizavo sveikatos priežiūros specialistė Jurgita Rauktytė, psichologė Diana Lučinskienė ir biologijos mokytoja Lilijana Peter. Į svečius atvyko Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė ir Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Greta Urbonaitė.

          Komandoms teko atlikti linksmas testines užduotis, atpažinti įvairius gamtos garsus ir išradingai suvaidinti emocijas be garso. Lydimas geros nuotaikos konkursas greit prabėgo. Visos komandos apdovanotos Visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis – padėkomis ir rašiklių komplektais. O geriausiai sekėsi ir pirmą vietą laimėjo Raudonųjų komanda (5 kl. Ema Čeledinaitė, 6a kl. Karina Kudrešova, 6b kl. Viktorija Kudrešovaitė, 7 kl. Ignas Mešinski, 8 kl. Dovydas Martinkus, 9 kl. Violeta Bliūdžiūtė, 10 kl. Ivona Majūtė). Nedaug nuo jų atsiliko antrosios vietos laimėtojai – Žaliųjų komanda (5 kl. Henrikas Šarkauskas, 6a kl. Aistė Valdžytė, 6b kl. Eigantas Kasiliauskas, 7 kl. Rokas Stulga, 8 kl. Miglė Toleikytė, 9 kl. Sonata Mamčenkovaitė, 10 kl. Albina Milkerytė) ir trečiosios vietos laimėtojai – Mėlynųjų komanda (5 kl. Greta Bielicaitė, 6a kl. Erika Rumšaitė, 6b kl. Edmas Bružas, 7 kl. Karolina Razmaitė, 8 kl. Gytis Eglynas, 9 kl. Deimantė Jurkutė, 10 kl. Skaistė Jušaitė).

                                                                 Biologijos mokytoja Lilijana Peter

IMG 1718

IMG 1717

IMG 1716

DSCF4738

DSCF4739

DSCF4740

DSCF4741

DSCF4742

DSCF4743

DSCF4744

DSCF4745

DSCF4746

DSCF4747

 

,,Praktinių žinių labirintas“ Nominacija

         Mūsų mokyklos mokinių komanda - 8 klasės mokiniai Dovydas Martinkus ir Simona Jenčauskaitė, 9 klasės mokinė Violeta Bliūdžiūtė, 10 klasės mokinės Skaistė Jušaitė ir Ivona Majūtė 2015-04-17 su lydinčiomis mokytojomis Irina Bilienskaja ir Lilijana Peter dalyvavo rajoniniame mokinių gamtos mokslų ir matematikos žinių konkurse ,,Praktinių žinių labirintas“.

          Šiemet renginys vyko Pašyšių pagrindinėje mokykloje ir jame dalyvavo 9 mūsų rajono pagrindinių mokyklų komandos, bei viena komanda iš Stoniškių pagrindinės mokyklos. Mokiniams teko atlikti užduotis dvejuose žinių stotelėse: biologijos, chemijos ir matematikos, fizikos.

          Buvome apdovanoti nominacija ,,Linksmiausia komanda“!

                                                                 Biologijos mokytoja Lilijana Peter

Foto 0368

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Vasaris 2020 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis