Darželis
Skaitiklis
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandieną41
mod_vvisit_counterVakar53
mod_vvisit_counterŠią savaitę410
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę573
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1210
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį1654
mod_vvisit_counterViso809923

Prisijungę (prieš 20 minučių): 2
Jūsų IP: 172.31.28.20
,
Šiandiena: Lap 18, 2018
RSS Prenumerata
Mokyklos Facebook

Skelbimas pirmokams

 

erasmusplus logo

Tarptautinio projekto „Jaunasis europietis – sąmoningas ir saugus pasaulio pilietis“ veiklose daug dėmesio skiriama tolerancijai ir saugumui.

Suprasti ir susikalbėti skirtingų šalių ir tautybių žmonėms gali padėti ir ženklai. Ženklas –  tai vaizdinys, kurį visi supranta. Jis turi nustatytą reikšmę, juo informuojama ar nurodoma.

Dailės pamokų metu 5-10 klasių mokiniai gilindamiesi į jau sukurtus ir žinomus kelio, įspėjamuosius ar nurodomuosius, ir kitokius ženklus, stengėsi apgalvoti ir sukurti savo ženklą, kuriame atsispindėtų tolerancija, pagarba, saugumas, tinkamas elgesys. Mokiniai labai stengėsi, kad jų sukurtas ženklas būtų suprantamas, informatyvus ir aktualus.

5-10 klasių mokinių sukurtų rimtų ir linksmų ženklų parodą galima pamatyti mokyklos pirmojo aukšto foje.

 

Dailės ir technologijų mokytoja Rita Šleinytė

Žiūrėti daugiau...

 

         Gražų saulėtą gegužės 8 dienos rytą mūsų mokyklos Meninės raiškos studijos mokiniai su savo draugais vyko į Klaipėdos dramos teatrą susipažinti su teatre dirbančių darbuotojų profesijomis.

        Tik įėjus į teatrą mokinius maloniai pribloškė, pasak jų, prabanga, o taip pat šiuolaikinio ir senovinio stiliaus nuostabus derinys. Sužinojome, kad šį teatrą galima prilyginti muziejui, nes jis turi nuostabią daugiau kaip 150 metų siekiančią savo istoriją ir veikiantį  muziejų po savo stogu.

        Pabuvusiam tokioje paslaptingoje aplinkoje, ne vienam sukirba širdyje noras dirbti teatre, ir ne būtinai aktoriumi.

        Puikus oras, paslaptingi teatro scenų užkulisiai, tylus ir švelnus mus lydėjusios ir apie teatrą pasakojusios administratorės Ievos balsas padarė mūsų išvyką išskirtine: trumpa, bet nepamirštama ir viliojančia būtinai dar kartą čia sugrįžti.

 

Meninės raiškos studijos vadovė

Stanislova Baltutienė

5.MRS teatre

1.MRS teatre

Žiūrėti daugiau...

 

         Kiekvieną pavasarį pirmokai Saugų Jurgio Mikšo mokykloje laukia paties svarbiausio renginio „Abėcėlės šventės“. Jam ruoštis pradeda net nuo rugsėjo 1-ios: mokosi raides, skaityti, kartu dainuoti, šokti. Svarbiausias šių metų  pirmokams mokykloje žmogus, mokytoja Julija Jauniuvienė parengė šventės scenarijų „Peliukai ir abėcėlė“. Jai talkino muzikos mokytoja Raimonda Gečienė, vaikų tėveliai. Mokytojos veiklos Julijos šūkis „Kai visi kartu- galime daug!“.

        Pirmokai nuoširdžiai pristatinėjo visas išmoktas raides, pasipuošę tradicinėmis raidžių karūnomis. O vėliau visi tapo smagaus „Peliukai ir  abėcėlė“ vaidinimo dalyviais. Trepsint „peliukų“ šokiams ir atliekant šmaikščiais daineles vaikų veidus puošė plačios šypsenos, o akyse žibėjo linksmi žiburiukai. Programos siurprizas- filmuota medžiaga nustebino visus. Jos metu kiekvienas pirmokėlis pademonstravo savo skaitymo gebėjimus. Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Jurgita Lidžiuvienė įteikė pirmokams rėmėjų po spalvingą skaitymo knygelę. Pastarosios skaitymas prasidėjo dar vaikams esant ant scenos. Tai tėvelių- rėmėjų dovana jauniesiems skaitytojams.

        Susirinkę į šventę žiūrovai, mamos, tėveliai, seneliai ir draugai iš vyresnių pradinių klasių, pamatė ne tik vaikų skaitymo pasiekimus. Pamatėme, kad pirmokai yra draugiški, atjaučiantys šalia esantį, padedantys vieni kitiems klasiokai. Tai pasiekta kantriu, nuoširdžiu, pastoviu, kasdieniu mokytojos Julijos Jauniuvienės darbu mokant vaikus ne tik žinių, bet ir ugdant dvasines vertybes.

        „Smagiausia diena mokykloje“ – taip šią dieną įvertino pirmokas eidamas namo ir dainuodamas „peliukų“ dainą.

Pirmoko mama-globėja 

Virginija Užpurvienė

DSCF6775

DSCF6782

DSCF6790

 

     Priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ vaikai su pedagoge Jurgita Venckute ir padėjėja Ligita Drachneriene dalyvavo Agluonėnų darželio (Klaipėdos rajonas) tradicinėje kasmetinėje šventėje „Jurginių festivalis“. Renginys vyko Agluonėnų etnografinėje sodyboje. Atvykę Saugų vaikai įsijungė į didžiulį ratą ikimokyklinio amžiaus vaikų atvykusių iš Klaipėdos, Palangos. Ten sužinota daug Jurginių tradicijų ir žaidimų. Saugų vaikai festivalio dalyvius pamokė muzikinį žaidimą apie uodą. Tradiciškai programos svarbi dalis – vaikų spektaklis garsiajame Agluonėnų klojimo teatre. Ten vyko Įspūdingas teatralizuotas pasakojimas apie šventą Jurgį. Renginio metu vaikus lydintys darbuotojai pynė trispalvę juostą. Po visų atrakcijų ir žemės žadinimo šokių visi skanavo lauke keptos piemenėlių kiaušinienės, gardaus sūrio ir kvapnios arbatos. Nors buvo šaltoka ir lietus jau vijo visus skirstytis į namus, bet vaikams taip patiko azartiškas piemenėlių žaidimas „Saugokis kamuolio“, kad vaikai net girdėt nenorėjo apie išvažiavimą. Sutarėme, kad pasiruošime patys žaidimui reikiamas priemones ir  pažaisime darželio kieme bei mažesnius pamokinsime.

     Tokios išvykos padeda vaikams praktiškai patirti etnokultūros tradicijas ir tapti jų tęsėjais.
 
Virginija Užpurvienė
pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui

DSCF6746

DSCF6752

DSCF6767

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Lapkritis 2018 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis