Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Mokykla visus šeimos narius pakvietė į tradicinį pavasario koncertą tema „Žmogaus gyvenimas nuo gimimo iki brandos...“. Scenoje kartu su dainomis, šokiais ir vaidinimais nuo pradinukų iki vyriausiųjų augo atlikėjai ir vedantieji.

aseim1

aseim2

aseim3

aseim4

aseim5

aseim6

aseim7

aseim8

aseim9

aseim10

aseim11

aseim12

aseim13

aseim14

 

erasmusplus logo

Mūsų mokykloje svečiavosi Eglė Vaitkutė – daugkartinė Lietuvos, Europos ir pasaulio rankų lenkimo čempionė. Mergina pasakojo mokiniams apie sportinės karjeros pradžią ir savo laimėjimus.

Šia neolimpine sporto šaka mergina susidomėjo ne iš karto. Kadangi sportavo nuo pirmos klasės, teko išbandyti ir kitas sporto šakas: krepšinį, karate. Nuo 14 metų Eglė pradėjo lankyti rankų lenkimo treniruotes. Draugystė su šia sporto šaka trunka jau 15 metų, nors treniruotės atima daug laiko ir jėgų. Kiekvienos treniruotės trukmė – 2 val. Jas sportininkė lanko 5 kartus per savaitę, todėl ir jos rezultatais galime pasidžiaugti.

Šia sporto šaka Šilutėje susidomi vis daugiau žmonių. Šilutės klubas yra vienas didžiausių Lietuvoje.

Į susitikimą su mūsų mokyklos moksleiviais Eglę Vaitkutę pasikvietėme, nes dalyvaujame tarptautiniame Erasmus+ projekte „Sveikame kūne – sveika siela“. Norėjome paskatinti mokinius domėtis įvairesne sportine veikla. Susitikę su čempione iš Šilutės vaikai tikriausiai suprato, kad daug ko pasiekti galima ir gyvenant mažame miestelyje. Svarbu valia ir ryžtas.

acemp1

acemp2

acemp3

 

    Gegužės 8 dieną mokykla skambėjo nuo dainų. Net 9 chorai varžėsi dėl geriausio „ECO“ choro titulo. Mūsų mokyklos 5-9 klasių chorai, jungtinis choras ir mokinių tarybos iš Kintų vidurinės ir Rusnės pagrindinės mokyklų.

ECO mūšis 01

 Jungtinis choras atlieka finalinę dainą.

    Kodėl Eco chorų karai? Todėl, kad mokiniai parodė savo išmonę kaip galima „pasisiūti“ sceninį rūbą iš buitinių atliekų. Kiekvienas choras privalėjo atlikti dvi dainas: stilizuotą liaudies ir pop. Chorus vertino kompetentinga komisija: mokyklos direktorė J.Lidžiuvienė, pavaduotoja ugdymui S.Baltutienė, socialinė pedagogė L.Beržinienė, kantri šokių klubo „Dakota“ ir „Salūno“ kolektyvų vadovė R.Stoškuvienė.

ECO mūšis 02

    Šios šventės sumanytojos ir chorų generolės buvo istorijos ir muzikos mokytojos D.Montvidienė ir R.Gečienė. Ne tik komisiją, bet ir visus mokinius sužavėjo Kintų mokinių tarybos choras, kuris ir išsivežė I vietos padėką.....

ECO mūšis 03

Pirmos vietos nugalėtojai Kintų vidurinės mokyklos mokinių tarybos choras.

ECO mūšis 04

Antros vietos laimėtojai „žaliasis“ septintokų choras.

ECO mūšis 05

7 klasės choras pelnęs „linksmiausio“ choro titulą.

ECO mūšis 06

Trečios vietos nugalėtojai 6a. kl. Šio choro vaikinai ne „iš kelmo spirti“ merginos nuolatos kartojo – eik tarnauti tu.....  Ir jie sutiko atlikti privalomąją karinę tarnybą.

ECO mūšis 07

6a. klasės choras be didelių ginčų buvo pripažintas – stingiausiu.

ECO mūšis 08

Kūrybiškiausio choro nominacija atiteko „Lietaus lašų“ chorui iš 9 klasės.

ECO mūšis 09

5 klasės choras.

ECO mūšis 10

Jungtinis 9-10 kl. choras įrodė, kad tik draugystė ir draugų pagalba gelbėja iš sudėtingų situacijų.

ECO mūšis 11

Rusnės pagrindinės mokyklos mokinių tarybos choras.

    Pasak mokinių, tokio renginio mokykla dar neturėjo. Jį vedė nepakartojama renginių vedėja Augustė Beržimytė, o talkino Emilija Norkutė.

ECO mūšis 12

    Labai smagu, kad jums patiko, kitais metais vėl organizuosime chorų mūšį, iki pasimatymo muzikos mokytoja Raimonda Gečienė ir mokinių tarybos koordinatorė Dovilė Montvydienė.

 

    Balandžio 30 d. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje vyko II-oji gabių mokinių konferencija. Pranešimus bei projektinius darbus pristatė 5-10 klasių mokiniai. Pranešimai buvo labai įvairiomis temomis: apie mūsų mokyklos mokinių ir jų augintinių vardus, apie kulinarinį paveldą ir nesveikos mitybos pasekmes, apie senovinius žaislus ir japonų kovos menus, apie kvėpavimą, internetą, Žemę ir... Mokiniai pademonstravo ir užsienio kalbų žinias. Emilija Norkutė ir Augustė Beržinytė angliškai pristatė šalis - mūsų partneres, o Emilija Bukantaitė pakvietė į virtualią kelionę po Lietuvos miestus. Emilija Ivanauskaitė rusų kalba pristatė mūsų mokyklą. Šaunu, kad gabieji mokiniai domisi įvairiais dalykais ir sugebėjo paruošti ne po vieną pranešimą. Po du darbus parengė Skaistė Jušaitė ir Ivona Majūtė, Kamilė Kavaliauskaitė ir Gabija Marija Kaktaitė, Emilija Norkutė ir Augustė Beržinytė. Kad viskas vyktų sklandžiai ir pagal numatytą scenarijų, sekė renginio vedėjos – Ugnė Mauricaitė ir Paulina Laurinavičiūtė.

   Išklausę pranešimų ir papietavę mokiniai vėl skubėjo į salę, kad spėtų į įdomiausio pranešimo rinkimus. Juos be ypatingos konkurencijos laimėjo Dovydas Martinkus, parengęs pranešimą apie kovos menus. Šis viskuo domėtis spėjantis aštuntokas konferencijos metu buvo apdovanotas ir už pirmąsias vietas rajono geografijos bei lietuvių kalbos olimpiadose.

   Konferencijos pabaigoje pasitikrinome, ką sužinojome. Atidžiausiam klausytojui Rokui Užpurviui atiteko solidus prizas – dešimtukas iš pasirinkto dalyko. Pranešėjams įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.

                                                           Lietuvių kalbos mokytoja Diana Paulauskienė

IMG 1769

IMG 1731

IMG 1735

IMG 1739

IMG 1741

IMG 1743

IMG 1745

IMG 1746

IMG 1750

IMG 1752

IMG 1755

IMG 1756

IMG 1759

IMG 1761

IMG 1766

 

Atėjęs pavasaris pažadino gamtą, žolę, paukštį, pabudino jaunas sielas skambiam žodžiui, raiškiai minčiai. Balandžio 17-osios popietę į mūsų mokyklą atvyko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Vilkyčių, Kintų pagrindinių mokyklų pradinukai, lydimi savo mokytojų. Šį konkursą skyrėme mūsų mokyklos vardininkui, aušrininkui Jurgiui Mikšui, jo gimtadieniui paminėti. Kad visiems svečiams būtų aišku kas tas garbingas žmogus - Jurgis Mikšas, mokytoja metodininkė Rita Pečiulienė paruošė pranešimą „Jurgis Mikšas - aušrininkas, lietuvybės puoselėtojas“. Po to skambėjo posmai apie Lietuvos gamtos grožį, kalbą, persipynė jumoristinės ir lyrinės eilės. Visi mokiniai buvo puikiai pasiruošę, gražiai pasipuošę, tai suteikė šventiškumo. Mišri vertinimo komisija, sudaryta iš visų mokyklų atstovų, vadovaujama direktorės pavaduotojos Stanislovos Baltutienės, išrinko kam sekėsi geriausiai. Jie buvo apdovanoti diplomais ir vertingomis knygomis. Visi dalyviai gavo padėkos raštus.

Kol aktų salėje mokiniai vaišinosi, artimiau susipažino, susidraugavo, mokytojos skaitykloje diskutavo tema „Lietuvių kalba – skaitmeniniame amžiuje“. Pranešimą šia tema, kuriame teorija susieta su praktika, skaitė vyresnioji mokytoja Inga Mockienė.

Labai geranoriškai mums talkino bibliotekininkė Jurgita Venckutė. Atsakinga buvo už šį renginį, jį vedė ir aprašė mokytoja metodininkė Birutė Kaminskienė. Tautiniais motyvais sceną papuošė mokytoja metodininkė Julija Jauniuvienė su savo mokinukais.

Informaciją parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Birutė Kaminskienė

askaitov3

Kompetentinga komisija skaičiavo balsus ir sprendė, kurie skaitovai buvo geriausi iš geriausiųjų.

askaitov2

Visi konkurso dalyviai. Pirmoje eilėje stovi prizininkai. Jie buvo apdovanoti ne tik diplomais, bet ir knygomis.

askaitov1

Mūsų mokyklos atstovai.

 
Paieška
Pamokų laikas

1-4 klasės

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
6. 12:50 - 13:35

 

5-10 klasės

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 10:45 - 11:30
5. 12:00 - 12:45
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40

< Balandis 2019 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis