IMG 0460

Saugų mokyklos bendruomenė kiekvienais metais kovo mėnesį tradiciškai pamini aušrininko Jurgio Mikšo, gimusio XIX amžiuje, gimimo  metines: vyksta koncertai, sportinės varžybos ir kiti renginiai. Šiais metais mokykloje aštuonioliktą kartą vyko kasmetinis krepšinio turnyras Jurgio Mikšo vardui paminėti. Šį kartą į jį susirinko 35 buvę ar šiuo metu besimokantys  mokyklos mokiniai nuo penkiolikmečių iki į penktą dešimtį įkopusių vyrų bei jų šeimos nariai.

Dalyviai pasiskirstė į keturias komandas: „Saugų liūtai(vadovė A. Kasiliauskienė), Ežeriukas“ (vadovas D. Jaunius), „Šem devyni“ (vadovas E. Bubliauskas) bei „Petreliai“ (vadovas M. Danaitis).

Pirmo etapo metu tarpusavyje susitiko visos komandos ir išsiaiškino, kurios finale kovos dėl I bei III vietų.

III vietą laimėjo „Saugų liūtai“ nugalėję „Šem devyni“ komandą 57:50. Šiose rungtynėse „Saugų liūtams“ net 17 taškų pelnė V. Kasiliauskas.

I vietą iškovojo „Ežeriuko“ komanda po pratęsimo įveikusi Petrelių krepšininkus 60:57. Nugalėtojams 23 taškus pelnė J. Vaitkus. Pralaimėjusių jų gretose pasižymėjo M. Danaitis, pelnęs 19 taškų. Deja, šis patyręs žaidėjas prametė du baudos metimus ketvirto kėlinio paskutinę sekundę ir komanda  prarado galimybę laimėti. Daugiausia taškų per turnyrą įmetė T. Šmitas iš Petrelių komandos. Pertraukos tarp varžybų metu vyko metimų nuo vidurio linijos konkursas. Iš pirmo bandymo pataikė du žaidėjai. Antrą kartą iš eilės pataikė Petrelių komandos atstovas D. Perošius, kuris ir laimėjo rėmėjų įsteigtą piniginį prizą. Tritaškių  metimų  konkurse dalyvavo 24 metikai. Iš jų 4 taikliausi pateko į finalą. Ir vėl taikliausias buvo D. Petrošius, laimėjęs piniginį prizą. Antras - M. Danaitis, trečias - L. Kūkšta. Pasibaigus varžyboms nugalėtojams ir prizininkams medalius bei padėkas komandų vadovams įteikė Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos direktorė Jurgita Lidžiuvienė. Pagrindiniai renginio rėmėjai - buvę mokyklos mokiniai Virginijus Kasiliauskas (UAB „SPA Technologijos“ direktorius) bei Zigmas Jaunius (AB „Lietuvos draudimas“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovas). Varžybas organizavo mokytojas Gedeminas Pečiulis, jam teisėjauti padėjo buvęs kūno kultūros mokytojas A. Savickas bei krepšinio veteranas R. Tamašauskas. Sportuojantis jaunimas yra dėkingas mokyklos administracijai už sudarytas sąlygas praleisti sveikai ir turiningai laisvalaikį, ir artimiausiu metu planuoja organizuoti tinklinio turnyrą.

IMG 0444

IMG 0462

IMG 0484

IMG 0489

IMG 0541

IMG 0544

IMG 0546

 

Mokyklos mokinio Aleksėjaus Banacko (6b kl.) filmukas „Paukščių sugrįžimo belaukiant“movies

http://195.182.70.69/video/Inkilai_2015/2015-03-06_Inkilai_2015_6.html

 

 

erasmusplus logo

Kovo 11-ajai skirto koncerto metu diplomais apdovanoti Tarptautinio projekto ERASMUS+ Sveikos mitybos konkurso logotipą kūrę ir laimėję mokiniai.

aerapdov{jcomments on}

 

Antradienį, kovo 10 d. mokyklos mokiniai, mokytojai, o taip pat ir mamos rinkosi aktų salėje paminėti Lietuvos Nepriklausomybės 25-ojo atkūrimo gimtadienio. Skambėjo dainos, mokiniai pristatė Lietuvos etnografinius regionius. Šoko merginų  ir jaunių šokių kolektyvai. Mokytoja Rita Pečiulienė skaitė pranešimą apie "Aušros" redaktorių Jurgį Mikšą, kurio vardu pavadinta mūsų mokykla.

Renginį organizavo direktorės pavaduotoja ugdymui Stanislova Baltutienė ir istorijos mokytoja Dovilė Montvydienė. Mokinius dainų mokė ir pasirodymams rengė muzikos mokytoja Raimonda Gečienė, šokėjus paruošė šokių mokytoja Lina Šaulytė ir direktorė Jurgita Lidžiuvienė.

akv

Visi norintieji pirmojo aukšto foje stovėjusioje lentoje rašė sveikinimus ir linkėjimus Lietuvai.

akv1

Pradinių klasių popchoras (vadovė direktorės pavaduotoja ugdymui Stanislova Baltutienė) nuotaikinga dainele pradėjo renginį. 

akv2

Popchorui pritarė pradinių klasių dūdelių ansamblis (vadovė muzikos mokytoja Raimonda Gečienė). 

akv4

Ne vieno širdį suvirpino meninės raiškos būrelio choreografinė kompozicija ir merginų dueto atliekama daina (vadovė direktorės pavaduotoja ugdymui Stanislova Baltutienė).

akv5

Aštuntokai pristatė Mažosios Lietuvos regioną ir atliko dainą "Eisva mudu abudu". 

akv6

Abi šeštos klasės pristatė Žemaitiją ir dainavo "Raudonėkis raudonouja". 

akv7

Septintokai pasakojo apie Aukštaitiją ir atliko sutartinę "Skamba skamba kankliai".

akv8

Devintokai ir dešimtokai pristatė Suvalkiją ir atliko "Tekėjo saulelė".

akv9

Penktokai pristatė Dzūkiją ir dainavo "Oi, tu ožy didziaragi".

akv10

Šoko merginų šokių kolektyvas (vadovė šokių mokytoja Lina Šaulytė).

akv11

Jaunių šokių kolektyvas sušoko nuotaikingą šokį (vadovė direktorė Jurgita Lidžiuvienė).

 

    Kovo 4 dienos rytą „Radiocentro“ rytmetinės laidos vedėjų raginimas pranešti, ar kur nors Lietuvoje sninga, atrodė keistokas. Koks gali būti sniegas? Juk šiandien Kazimierinės – pirmoji pavasario šventė! Bet keliaujant į mokyklą dangus pabėrė baltų snaigių. Jeigu tikėsime prietarais, kad iš pirmųjų  kovo dienų oro galime spėti, kokie bus metų laikai, tai viskas gerai - žiemą netrūks sniego.

   Nepaisydami oro išdaigų dauguma saugiškių ir vienas kitas svečias skubėjo į mokyklą. Čia jau trečiąkart visus atviliojo Kaziuko mugė. Į sceną užkopę ketvirtokai su dūdelėmis suulbėjo „kaip paukšteliai žaliam gojuj“ ir nebeliko abejonių, kad pavasaris jau ne už kalnų. O Marusytė, 4 klasės mokytoja Inga Mockienė, su kraitele raudonų obuolių iškart pasiūlė jų nusipirkti už palinkėjimą. Tada posmais apie Kaziuko mugę visus pasveikino  nuolatinė, bet nepakartojama renginių vedėja Augustė Beržinytė ir kylanti žvaigždutė – Daivaras Šilas.

   Mokyklos direktorė Jurgita Lidžiuvienė apdovanojusi pavasarinėmis gėlėmis Kaziuko mugės organizatorius paragino pradėti prekybą. Visi suskubo dairytis ir pirkti, kam ko labiausiai reikia. Vienus viliojo gardumynai: pyragai, keksiukai, grybukai, kiti prisiminę, kad jau pavasaris, pirko gėles alpinariumui, namelius sparnuočiams, malonias smulkmenas Šv.Velykoms, o kai kuriems parūpo ir pirštinės. Populiariausia buvo jaunųjų ūkininkų Bružų produkcija. Pasirodo, net ir kaime gyvenantis žmogus, pasiilgęs tikro lietuviško maisto, džiaugiasi nusipirkęs naminio sūrio ar kiaušinių.

   Mugėje netrūko ir kitokių įdomybių. Užsižiopsojusius pirkėjus, kurie nebežinojo, ką bepirkti, 6kl. mokinės Viktorija ir Ieva kvietė įsiamžinti Kaziuko ir Kazytės „kailyje“, kad fotografijos primintų, jog 2015 m. pavasarį tikrai apsilankei Kaziuko mugėje. Jaunasis iliuzionistas Žygimantas iš 4kl. ir didelius, ir mažus stebino įvairiais triukais. Berniukai, technologijų būrelyje „prakalbinantys“ medį, kvietė išbandyti laimę loterijoje ir laimėti jų dirbinių. Kai tik salės viduryje atsirasdavo vietos, direktorės pavaduotoja S. Baltutienė  pakviesdavo kurią nors klasę pristatyti pasirinkto Lietuvos regiono žaidimą. Sukomės rateliu ir poromis linksmai patrepsėdami ir padainuodami. Jei neprisiminsime žaidimo, tai gal vieną kitą pamirštą lietuvišką žodį parsinešime namo.

   Pavargę nuo šurmulio galėjome atsipūsti arbatinėje „Gero kelio“, kur ant kiekvieno staliuko lankytojų laukė siurprizas – raudonskruosčiai obuoliai ir sausainiai. Prie puodų vikriai sukosi šeimininkės – I. Mockienė, R. Šleinytė, B. Sabaliauskienė, N. Undraitienė, L.Beržinienė. Ragaudami nusipirktus skanėstus ir gurkšnodami arbatą vieni žvalgėsi pro langą, kiti šnekučiavosi su kaimynu, kolega, auklėtiniu, draugu ar seniai bematytu pažįstamu. Laisvų kėdžių prie stalelių dažnai net pritrūkdavo...

   Kiekvienoje šventėje kažko būna per daug, kažko - per ­ mažai. Svarbu, kad iš šventės namo parsineštume bent vieną šiltą prisiminimą – žvakelę, kvepiančią medumi, sapnų gaudyklę ar nieko nekainavusią nepažįstamojo šypseną... Dabar bus daug lengviau sulaukti pavasario šilumos.

Mokytoja Diana Paulauskienė

 

Nuotraukų iš renginio galite išvysti čia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.921899364512648.1073742193.105026426199950&type=1

 
Paieška
Pamokų laikas

1-4 klasės

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
6. 12:50 - 13:35

 

5-10 klasės

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 10:45 - 11:30
5. 12:00 - 12:45
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40

< Balandis 2019 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis