Darželio skelbimas

 

20180613 083509

Penkių dienų vaikų vasaros stovyklos programos tikslas – vaikų socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas - bendravimo, kūrybiškumo įgūdžių lavinimas, stovykla smagiam ir kūrybingam laiko leidimui. Stovykla buvo organizuota daugiausia socialiai remtinų šeimų vaikams. Dažnam vaikui tokia stovykla tampa kone vienintele galimybe atostogų metu pakeliauti, apsilankyti naujose, nežinomose vietose. Stovyklą organizavo ir mokinius lydėjo pradinių klasių mokytojos: Julija, Birutė, Inga, Rita, mielai talkino spec. pedagogė Kristina. Stovyklos „Po malūno sparnais“ vadovė Inga Klimavičiūtė paskirstė stovyklos lėšas taip, kad kasdien galėjome išvažiuoti į išvykas.

Pirmoji stovyklautojų išvyka buvo į Ventę. Nuotaiką kiek gadino silpnas lietus, kuris nuplovė susikaupusias dulkes. Aplinka atrodė dar žalesnė. Mus pasitiko ornitologas Vytautas Jusys. Apžiūrėjome iškeltus tinklus, į kuriuos pakliuvę paukščiai žieduojami. Ventėje yra iškelta į 25 metrų aukštį didžiausia pasaulyje savo plotu paukščių gaudyklė. Matėme, kokiais žiedais ir kaip žieduojami paukščiai. Patys paleidome kelis sužieduotus varnėnus skristi. Dar ornitologas parodė, kaip „žieduojami“ laumžirgiai. Lipome siaurais laipteliais į 11 metrų aukščio švyturį, kuris pastatytas 1852 metais. Ėjome molu į marias.

Antrą stovyklos dieną Palangoje mokiniai pasivaikščiojo vienu iš gražiausių, turtingiausių, geriausiai tvarkomų parkų Lietuvoje, kurį XIX a pabaigoje įkūrė grafas F.Tiškevičius. Prie tvenkinėlio pasidžiaugė draugiškomis antimis, užsuko į Lurdą, įkopė į Birutės kalną. Daug patirti, išvysti galėjo Gintaro muziejuje. Čia pasigrožėjo gintaro inkliuzais, didžiausiu gintaru- „Saulės akmeniu“. Ne vienas nustebo, kiek yra skirtingų gintaro rūšių, formų, dydžių, juk ekspozicijoje jų net 4,5 tūkst. Tiek sužinojus, gera buvo pabraidyti Baltijos jūroje, pasivaikščioti Palangos tiltu.

Skaityti daugiau...

 

IMG 0270

IMG 0276

IMG 0284

Žiūrėti daugiau...

 

        Nuostabų birželio 12 d. rytą pilnas autobusas žingeidžių 5 – 10 klasių mokinių pajudėjo Vilniaus link. Daugeliui iš jų tai buvo pirmoji pažintis su Lietuvos sostine. Net oras pasitarnavo sėkmingai pažinčiai su didžiausiu Lietuvos miestu. Ekskursantai nesikuklino – pirmiausia pakilo į aukščiausią miesto statinį, TV bokštą, ir pamatė visą Vilniaus grožį iš „paukščio skrydžio“. Pažintį su sostine tęsė aplankydami reikšmingiausias istorines ir šių dienų vietas: Valdovų rūmus, iš kurių bokštelio grožėjosi Vilniaus senamiesčiu, Prezidentūrą, Universiteto kiemelį, Arkikatedrą ir jos aikštę, pasivaikščiojo Gedimino prospektu.

        Ekskursantai, pilni gerų emocijų, visą kelią į namus dainavo įvairiausias dainas, kurios sustiprins prisiminimus apie kelionę. Keliaudami su daina mokiniai dar labiau susidraugavo.

Klasės auklėtojos

Dovilė Montvydienė ir

Stanislova Baltutienė

20180612 124238

20180612_151115

Žiūrėti daugiau...

 

erasmusplus logo

   Antroji birželio savaitė Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje buvo neeilinė, nes sulaukėme svečių iš Portugalijos, Graikijos, Turkijos, Pietų Kipro bei kaimyninės Lenkijos. Jie – tarptautinio Erasmus + projekto „Jaunasis europietis – saugus ir sąmoningas pasaulio pilietis“ dalyviai ir mūsų partneriai.

   Visą vizito savaitę netrūko veiklos nei mokiniams, nei mokytojams, nei svečiams. Svarbi visai mokyklos bendruomenei savaitė baigėsi dar viena „karšta“ diena – birželio 8 stadione vyko sporto šventė, kurioje dalyvavo 5- 10 klasių mokiniai bei mokytojai. Susirinkusius dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Jurgita Lidžiuvienė ir mergaičių šokių grupė. Nebe pirmus metus tarpusavyje rungiasi mišrios grupės. Taigi ir šiais metais buvo sudarytos 6 komandos iš skirtingų klasių: „Lietuva“, „Lenkija“, „Portugalija“, „Graikija“, „Kipras ir „Turkija“. Tarp jų iškart užvirė arši kova. Ne tik saulė negailestingai svilino – kunkuliavo daug emocijų. Rungtys buvo įvairios, bet įveikiamos ir tiems, kurie nedraugauja su sportu. Prireikė ne tik greičio, jėgos, taiklumo, bet ir atsargumo, apsukrumo ar sumanumo... Aišku, galima nešti šaukšte kiaušinį greit, bet pamesi, galima lengvą pagalvę sviesti iš visų jėgų, bet ar skries ji tolyn... Žodžiu, ar laimėjo stipriausi ir sportiškiausi, spręskite patys. O laimėjo „Lenkijos“ komanda. Nuo jų nedaug teatsiliko Turkijos“ ir „Portugalijos“ komandos,  iškovojusios II ir III vietas.

   Aktyviai ir draugiškai pasportavę visi šventės dalyviai buvo vaišinami koše ir vaisiais. Todėl pasislėpę pavėsyje kirto vaikai košę netgi atsilošę...

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Paulauskienė

IMG 0062

IMG 0105

Žiūrėti daugiau...

 
Paieška
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 11:00 - 11:45
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:55 - 15:40

< Balandis 2019 >
Pi An Tr Ke Pe Š Se
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Žodynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis