Balandžio 3 d. mokyklos sporto salėje vyko krepšinio varžybos 3 x 3. Varžybose dalyvavo 5 - 10 kl. mokiniai. Iš viso užsiregistravo 8 berniukų komandos. Po įtemptų kovų I vietą iškovojo 9 kl. mokinys Justas Bružas, 6 kl. mokiniai E. Burzdžius ir Ignas Mešinski. II vietą iškovojo N. Vasiliauskas (8 kl.), E. Agafonovas (7 kl.) ir D. Martinkus (7 kl.). III vietą Velykiniame krepšinio turnyre laimėjo G. Požereckas (8 kl.), G. Eglynas (7 kl.) ir A. Pocius (7 kl.). Komandos prizininkės apdovanotos diplomais ir atminimo dovalėlėmis. Po kovų krepšinio aikštelėje, buvo surengtos taikliausio tritaškininko varžybos. Dalyvauti šioje rungtyje panoro 5 mokiniai. Po įtemtų ir taiklių metimų mokiniai išsiaiškino taikliausius metikus. Pirmą vietą iškovojo M. Neimontas (9 kl.), antrą vietą - G. Eglynas (7 kl.), trečią vietą - J. Laicevas (9 kl.), ketvirtas liko G. Požereckas (8 kl.) ir penktą vietą užėmė R. Milkeris (10 kl.).