Sveiki atvykę!
Edukacinis renginys „Jaunieji tyrėjai“
Šie metai Lietuvai labai svarbūs, nes minime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Vyksta daug renginių, skirtų šiai datai paminėti. Valstybės pažinimo centro, įsikūrusio prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros, pagrindinis tikslas - kurti modernią erdvę, skatinančią pažinti ir įkvepiančią permąstyti piliečio ryšį su valstybe. Centro darbuotojai nusprendė surengti 16 išvažiuojamųjų edukacijų po visą Lietuvą. Paraiškas pateikė net 180 įstaigų, norinčių susitikti. Mums nusišypsojo laimė būti tarp 16 laimingųjų. Kovo 2 dieną į mokyklą atvyko šio centro gidas- edukatorius Mantas Kuizėnas. Jis 3-4 klasių mokiniams vedė edukacinį užsiėmimą „Jaunieji tyrėjai“. Pirmiausia su mokiniais išsiaiškino, kas jiems yra Tėvynė, su kokiais žodžiais ji asocijuojasi. Mokinių atsakymai maloniai stebino ir svečią, ir mokytojas. Po to mokiniai buvo padalinti į 4 komandas ir atliko skirtingo pobūdžio užduotis su šiuolaikinėmis technologijomis, lavinamaisiais žemėlapiais. Mokiniai džiugino gera orientacija ir sukauptomis žiniomis, įgijo naujų potyrių, praplėtė akiratį, parodė didelį susidomėjimą.
Mokyklos direktorė Jurgita Lidžiuvienė atsidėkojo svečiui įteikdama Padėkos raštą, o mokiniai dovanodami savo pagamintus trispalvius Laisvės vėjo malūnėlius.
4 kl. mokytoja Birutė Kaminskienė
Ar saugau save elektroninėje erdvėje?
Vasario 25 dieną vyko 5-6 klasių viktorina „KURKIME GERESNĮ INTERNETĄ KARTU!“, kurią suorganizavo socialinė pedagogė Lina B. ir IT mokytoja Gražina S. Viktorinos metu mokiniai rungėsi tarpusavyje, demonstravo savo žinias. Iškilus sunkumams, bandėme kartu juos įveikti. Laimėjo raudonųjų komanda. Sveikinime.